Aktualne INFORMACJE Urzędu Gminy  Ogłoszony konkurs na dyrektorów Zespołu Szkół w Radziemicach i Szkoły Podstawowej w Zielenicach WPISY DZIECI DO PASZPORTÓW TRACĄ WAŻNOŚĆ - więcej w zakładce USC Projekt "Czas na biznes" - środki na otwarcie działalności gospodarczej  Ogłoszenie o przetargach nieograniczonym - Remont Dachu, Budowa chodnika, Budowa Placu Zabaw, Budowa boisk do siatkówki i koszykówki   Uchwała budżetowa na rok 2012 - zobacz w plikach do pobrania!  Zapraszamy do katalogu zabytków w zakładce Historia  Zakończono budowę dróg Kobiela Obrażejowice – Kowary Stawik  Zakładka: Program Regionalny: Budowa Wielofunkcyjnej Świetlicy Oświatowej  Jednostki Organizacyjne: Biblioteka: NOWOŚCI   Sprawna Administracja Samorządowa = Zadowolony Obywatel  Parking przy sklepie GS Łętkowice wreszcie wykonany.  Przydomowe Oczyszczalnie ścieków przypominamy o konieczności uregulowania należnej wpłaty po wykonaniu zadania nie stwarzajmy pretekstów do windykacji  Informacja: Budowa świetlicy oświatowej w Radziemicach w ramach programu M.R.P.O  Przedszkole w Radziemicach i Wielofunkcyjna Świetlica Oświatowa już działa!! zobacz zdjęcia. 

Witamy serdecznie!


Tomasz Wilk

"Powitanie"

(kliknij)


Witam Państwa Serdecznie na oficjalnej stronie Gminy Radziemice!


Mam nadzieję że za jej pośrednictwem uda nam się przybliżyć Państwu Naszą małą Ojczyznę. Pragnieniem moim jest żeby zamieszczone tu publikacje przyczyniały sie do bliższego poznania naszej gminy, pracy miejscowego samorzadu oraz innych instytucji użyteczności publicznej i nie tylko. Mam nadzieję że poprzez codzienne aktualizacje będziecie Państwo mogli śledzić i oceniać działania samorządu na każdej płaszczyźnie a poprzez stały kontakt stanowić źródło kierunków działania ku lepszemu. Może znajdą się wśród Państwa tacy, którzy na stałe zechcą związać się z gminą Radziemice.

Łączę pozdrowienia i zachęcam do korzystania z portalu

Wójt Gminy Radziemice
Tomasz Wilk        Tablica najważniejszych informacjiZarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na dyrektora Szkoły Podstawowej w Zielenicach
Zarządzenie w sprawie ogłoszenia konkursu na dyrektora Zespołu Szkół w Radziemicach
Ogłoszenie o przetargu nieograniczonym - Zaciągnięcie długoterminowego kredytu
Wniosek o pomoc dla rolników i producentów rolnych poszkodowanych minionej zimy (przemarznięcia) do pobrania.
Uchwała budżetowa na rok 2012 - zobacz!
Obwieszczenie odnośnie notorycznego naruszania pasów drogowych i samych dróg przez właścicieli pól znajdujących się w bezpośrednim sąsiedzctwie - Przeczytaj! WAŻNE.
Jak płacimy podatki? Statystyki Sołectw w Gminie Radziemice.
Na terenie gminy działa Strażnik gminny - przeczytaj o jego prawach i obowiązkach.
Statystyki Ludności Sołectw w Gminie Radziemice - zobacz.
Przedszkole w Radziemicach i Wielofunkcyjna Świetlica Oświatowa już działa! Zobacz artykuł i zdjęcia
SPRZEDAŻ DZIAŁEK